Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/vanessacom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vanessacom/public_html/system/framework.php:42) in /home/vanessacom/storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 161 Yemek Odaları | vanessa.com.tr

Yemek Odaları

Yemek her insan için önemlidir. Tabii yemek yediğimiz yerler de… Bu yüzden yemek yerken evlerimizde konforu eksik etmeyiz. Böylelikle yemek odaları, evlerin en önemli unsurları haline gelmektedir. Misafirlerinizle geçireceğiniz özel anları Vanessa’nın yemek odası takımlarıyla taçlandırın.
Almeria, Angelo, Cordoba, Lena, Lima, Lugano, Lusso, Oslo, Otello, Pera, Pietra… Evinize hareket katan Vanessa’nın yemek odası takımları ile sofralarınız ışıldarken yemeğinizi büyük bir keyif ile yiyeceksiniz.
Vanessa Yemek Odası Takımlarını ürünler kısmında bulabilir ya da diğer mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu sayfada mobilyaların örnek resimlerini görebilir, fikir edinebilir, genişlik, derinlik ve yükseklik ölçülerini görebilir ve ilgilendiğiniz mobilya hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Mağazalar kısmından size en yakın Vanessa mağazasını bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)
Almeria

Markalar Vanessa

rating

Almeria

ALMERIA YEMEK ODASI TAKIMI Dar alanlarda yüksek tasarım gücü… Ahşabın eşlik ettiği zarif tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Almeria, özel davetlerinizin keyifle geçmesini sağlayacak. Yatay ve dikey çizgi oyunları ile kusursuz bir görünüm sunan Almeria yemek odası, konsol içerisinde bulunan raf sistemi ve geniş depolama alanı ile yaşam alanlarınızda ..

Angelo

Markalar Vanessa

rating

Angelo

ANGELO YEMEK ODASI TAKIMI Klasikten vazgeçemeyenlere… Doğal ceviz kaplama yapısı ile minimalist bir tasarım sunan Angelo Yemek Odası, yemek vakitlerinizde sunumlarınızın lezzetini tamamlayacak benzersiz bir tasarım Takım konsol, aynası, masa ve sandalyeden oluşmaktadır. Konsepti Amerikan Ceviz , desen takip masif kaplama Takımın tüm..

Cordoba

Markalar Vanessa

rating

Cordoba

CORDOBA YEMEK ODASI TAKIMI Sınırsız tasarım özgürlüğü… Cevizin DNA’sını yaşam alanlarınızla birleştiren Cordoba Yemek Odası, doğu kültürünün tohumlarını 21. yüzyılın batılı değerleri ile kombinleyerek yeniden doğuyor. Takım konsol, masa ve sandalyeden oluşmaktadır. Konsepti Amerikan ceviz ve Afrika meşe Takımın tüm ayakları doğal ahşap..

Lena

Markalar Vanessa

rating

Lena

LENA YEMEK ODASI TAKIMI Bir yemek odasından çok daha fazlası.. Desenlerin özgünlüğünü en iyi şekilde yansıtan Lena, minimal yapısıyla ahşabın sıcaklığı ve doğallığıyla bütünleşiyor. Amerikan ceviz parke deseninin özgünlüğü, simetrik ayaklarla bütünleşerek canlılığa vurgu yapıyor. Sandalyelerdeki yüksek konfor, rahatlığına düşkün bireyler için özel olarak t..

Lima

Markalar Vanessa

rating

Lima

LIMA YEMEK ODASI TAKIMI Mobilya trendlerine benzersiz uyum… Peru’nun başkenti olan Lima, Lima Yemek Odasının da ilham kaynağı. Desenlerdeki sınırsız özgürlük kavramından ilham alan ve değişen trendlere belki de en iyi uyumu sağlayan Lima, cesur ve özgür yaşam alanları için, cevizin sıcak dokunuşu ve özel led aydınlatma seçeneği ile yaşam alanlarını Neo..

Lugano

Markalar Vanessa

rating

Lugano

LUGANO YEMEK ODASI TAKIMI Klasikten beslenen modern kült tasarımıyla Lugano Neo Klasik modern anlayışının muazzam örneğini teşkil eder Mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı… Klasikten beslenen modern kült tasarımıyla Lugano, Neo-Klasik anlayışının muazzam örneğini teşkil ediyor. Son yılların mobilya trendleri arasında yer alan ahşap&mermer u..

Lusso

Markalar Vanessa

rating

Lusso

LUSSO YEMEK ODASI TAKIMI Detaylardaki zenginlik… Mekanlara dinginlik katan renk tonlarının bir araya geldiği Lusso, konsolunda bulunan incelikli akordeon kapaklarıyla farklı çizgisini ortaya koyuyor. Yuvarlak formlu ve özel dikişli sandalyelere sahip Lusso, hem dinamik hem de sade formları bir arada kullanmayı sevenler için özel olarak üretildi. ..

Oslo

Markalar Vanessa

rating

Oslo

OSLO YEMEK ODASI TAKIMI Derinin kışkırtıcı etkisi Derinin kışkırtıcı etkisini üzerinde taşıyan Oslo, ceviz renk tonlarının kullanıldığı ahşabı ile ön plana çıkıyor. Salon takımlarının bir ihtiyaçtan çok kullanıcısını yansıtan en konforlu olgu olduğu algısından yola çıkan Oslo, sehpa ve konsolu ile bütünleşerek yaşam alanlarında kışkırtıcı bir etki bırakı..

Otello

Markalar Vanessa

rating

Otello

OTELLO YEMEK ODASI TAKIMI Sıradanlığa meydan okuyun… Unutulmaz bir akşam yemeği için özenli bir hazırlık gerekir. Enfes lezzetlerinizi damaklara taşıyacak bir şıklık için tasarlanan Otello, mermerin asaleti ve şıklığı ile birleşiyor. Oval hatlı masaya eşlik eden oval konsol, takıma uyumu getirirken, dışa dönük ayak tasarımıyla sandalyeler de Otello’yu be..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)