Yatak Odaları

Yatak odalarını sıradanlıktan uzaklaştıran Vanessa Yatak odası takımı serisi, yuvarlak hatları ve özgün detaylarıyla uyku deneyimini çok daha ileriye taşıyor.
Geçmişle zamanla bugünü harmanlayan Vanessa yatak odası takımları, fonksiyonel kullanımıyla ön plana çıkıyor.
Almeria, Angelo, Lena, Lima, Matera, Oslo, Otello, Pietra, Torino… Vanessa yatak odası takımları, benzersiz dinlenme alanları yaratıyor.
Vanessa yatak odası takımlarını ürünler kısmında bulabilirsiniz. Bu sayfada mobilyaların örnek resimlerini görebilirsiniz. Ürünlerin genişlik, derinlik ve yükseklik ölçülerini görebilirsiniz. Mağazalar kısmından size en yakın Vanessa mağazasını bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Almeria

Markalar Vanessa

rating

Almeria

ALMERIA YATAK ODASI TAKIMI Neo-Klasik tasarım başrolde… Koyu pastel tonları yatak odalarına taşıyan Almeria, Neo-Klasik anlayışın da en güzel tasarım örneği. Simetrik düz çizgilerin tasarımın içine dahil edilmesiyle ortaya çıkan sofistike duruş, reflekte kapaklarla birleşince sezonun en trend deseni olan ceviz kaplamayla adeta kendini yeniden tanımlıyor...

Angelo

Markalar Vanessa

rating

Angelo

Angelo Yatak Odası Takımı Yuvarlak hatlar, özgün detaylar… Yatak odalarını sıradanlıktan uzaklaştıran Angelo, yuvarlak hatları ve özgün detayları ile uyku deneyimini çok daha ileriye taşıyor. Yatakla birlikte kombinlenen bench, yatak odalarına şıklık katarken fonksiyonel kullanımıyla da ön plana çıkıyor. Takım, karyola, komodin, şifonyer, ş..

Lena

Markalar Vanessa

rating

Lena

LENA YATAK ODASI TAKIMI Desenlerin özgünlüğünü en iyi şekilde yansıtan Lena, minimal yapısıyla ahşabın sıcaklığı ve doğallığıyla bütünleşiyor. Amerikan ceviz parke deseninin özgünlüğü, simetrik ayaklarla bütünleşerek canlılığa vurgu yapıyor. Özel kapitone işlemeli yatak başı ile farklılık yaratan Lena, benzersiz bir uyku deneyimi için ideal çözüm. ..

Lima

Markalar Vanessa

rating

Lima

Lima Yatak Odası Takımı Sofistike bir ürün… Modern zamanların benzersiz örnekleri arasında yer alan Lima yatak odası, geçmiş zamanla bugünü harmanlayan sofistike bir ürün. Doğal ahşap ayakları, sürgülü mekanizması ile son derece kolay ve fonksiyonel bir kullanım sunan Lima dolap ise, takımın en güçlü öğeleri arasında. Takım dolap, karyola, komodin..

Matera

Markalar Vanessa

rating

Matera

MATERA YATAK ODASI TAKIMI table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } Genişlik Derinlik Yükseklik KARYO..

Oslo

Markalar Vanessa

rating

Oslo

OSLO YATAK ODASI TAKIMI Rahatlık ve şıklığın diğer adı… Mistik havası ve durağan enerjisiyle yaşam alanlarında sakinliği temsil eden Oslo, tasarımsal gücü, benzersiz tasarımı ve mat latte rengi ile ön plana çıkıyor. Takım karyola, komodin, şifonyer ve şifonyer aynada oluşmaktadır. Konsepti ceviz desen kaplama-Latte lake boyalıdır. Herhan..

Otello

Markalar Vanessa

rating

Otello

OTELLO YATAK ODASI TAKIMI Sıradanlığa meydan okuyun… Mermerin sağlamlığı ve şıklığı Otello yatak odasında birleşiyor. Yuvarlak hatlara sahip tasarımsal duruşa, Amerikan ceviz, mermer, siyah lake boya eşlik ediyor. Doğal taşın benzersiz dokusu ve rahatlatıcı etkisi Otello yatak odasının en belirgin özelliği. Takım karyola, karyola arka pano, kom..

Pietra

Markalar Vanessa

rating

Pietra

PIETRA YATAK ODASI Yaşayan ve dinamik yatak odaları… Yaşayan dinamik odaların başrol oyuncusu Pietra yatak odası, hem yaşanmışlığı hissettiren hem de konforlu takımların başında geliyor. Dolap, yatak, komidin ve şifonyerden oluşan Pietra yatak odası, çekmece önlerine yerleştirilen füme camı ile kullanıcısına farklı bir deneyim sunuyor. Takım..

Torino

Markalar Vanessa

rating

Torino

TORINO YATAK ODASI TAKIMI Her mekana uyan tasarım… Küçük mekanların çok fazla kalabalığı ve rengi kaldırmadığı durumlarda Torino yatak odası, ceviz renginin asil duruşunu, sade ve şık çizgilerle harmanlayan bir tasarım sunuyor. Yatak ve şifonyere kullanışlı dolabın eşlik ettiği Torino’da fonksiyonel kullanım ön planda. Takım dolap, yatak ,komodin, ş..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)