Köşe Koltuk Takımları

Salonunuzu kaplayacak geniş, rahat ve konforlu bir köşeli koltuk istemez miydiniz? Vanessa köşe koltuk takımları, estetik bir tasarım ile konforun birleşmiş hali.
Arya Köşe Koltuk Takımı, modüler yapısıyla farklı sunumlar için tasarlandı. Daytona, rahat ve ergonomik yapısıyla ön planda. Liberty, evinizin en değerli köşesini taçlandırmak için dizayn edildi. Odillon, evinize aydınlık getirecek. Piaf Köşe Koltukları, tutkulu duyguların tarihteki imzası olarak geçer. Time, yaşam alanlarında farklılık arayanlar için yapıldı. Vella, ergonomik yapısı ve soft görünümü ile öne çıkmakta. Köşe koltuk takımı tercihinizde Vanessa doğru bir adım. Modaya uygun, şık ve rahat. Evinizdeki atmosferin değişimini hemen fark edeceksiniz.
Size en yakın Vanessa mağazasını bulmak için Mağazalar sayfasından bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Arya

Markalar Vanessa

rating

Arya

ARYA KÖŞE KOLTUK TAKIMI Fonksiyonel yapı, rahat kullanım Modüler yapısıyla farklı sunumlar oluşturulabilen Arya köşe takımı, mimari plan olarak elverişsiz alanlarda fonksiyonel yapısıyla iyi bir çözüm sunuyor. Geniş oturumu ve tasarımı ile ev dekorasyonuna samimi bir hava katan Arya köşe koltuk takımı, kombini olan Arya berjeri mükemmel bir uyum sunuyo..

Daytona

Markalar Vanessa

rating

Daytona

DAYTONA KÖŞE KOLTUK TAKIMI Özgürlük, rahatlık ve ferahlık… İçerisinde bulunan konfor katmanlı süngerleri ile rahat bir oturum imkanı sunan Daytona Corner, küçük metrekarelerde lüks ve konfordan ödün vermeden kurulan yaşamlar sunuyor. Masif iskelet yapısı Kollu ve şezlog modül Şezlong yön alternatifi Özel konfor katmanı Renk ve..

Liberty

Markalar Vanessa

rating

Liberty

LIBERTY KÖŞE KOLTUK TAKIMI Geniş oturma alanı ve alçak arka kısmı ile tam bir konfor deneyimi yaşatan Liberty Corner, en keyifli sohbetlerin, huzur ve dinlenmenin ötesinde bir deneyim sunuyor. Bulunduğu alana göre şekillenebilen LibertyKöşe, kuştüyü rahatlığı ile yenilikçi ve yaratıcı mekanlara sahip olmak isteyenlere sesleniyor. Masif iskelet yap..

Odillon

Markalar Vanessa

rating

Odillon

ODILLON KÖŞE KOLTUK TAKIMI Rahat ettiren aynı zamanda tüm tasarımsal güzelliğini sergileyen bir koltuğa kim hayır diyebilir? Geniş oturma alanı, modüler yapısı, arka yastıkları ile bulutların üzerinde oturma hissi veren Odillon Corner, kolçak köşesinde yer alan ceviz döşemeli rafları, şezlong bölümünde yer alan ceviz kaplama sehpa ile yaşam alanlarında ..

Piaf

Markalar Vanessa

rating

Piaf

PIAF KÖŞE KOLTUK TAKIMI Doğru ölçeklendirilmiş bir oturma grubu sıcak bir sohbet ortamı yaratır. Mavinin sakinleştirici etkisi ve tasarımındaki sadeliği ile şehir hayatının karmaşıklığına meydan okuyan Piaf Corner, evinizde huzurun yansıması olacak. Masif iskelet yapısı 3’lü modül, 2’li modül ve köşe modül olmak üzere 3 modülden oluşmaktadır ..

Time

Markalar Vanessa

rating

Time

TIME KÖŞE KOLTUK TAKIMI Yaşam alanlarında özgünlükTime Corner, yaşam alanlarında özgünlük arayanlar için tasarlandı. Ceviz kaplama raf bölümü ve ergonomik formuyla öne çıkan Time Corner, kullanışlı bölmesi ve hareketli tarzıyla , evinize modern bir görünüm sağlıyor Masif iskelet yapısı CNC sünger ve konfor katmanı ile desteklenen oturum ..

Vella

Markalar Vanessa

rating

Vella

VELLA KÖŞE KOLTUK TAKIMI Küçük mekanlar için büyük huzur… Ergonomik yapısı ve soft renkleriyle kendi tarzını yaratan Vella CORNER, kolçağında yer alan karakteristik kapitone tasarımıyla kendine has ve modern bir dile sahip… Masif iskelet yapısı 90 derece köşe formu Kumaş ve renk alternatifi table { font-family: arial, sans-..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)