Koltuk Takımları

Yoğun geçen bir günün ardından evde dinlenmek güzel olur değil mi? Vanessa koltuk takımları aradığınız konforu sizlere sunuyor.
Vanessa koltuk takımları, karakteristik olarak da farklılık sunmakta. Bella, modernizmi evinize taşımak için tasarlandı. Brooklyn, klasik tasarımdan vazgeçemeyenlerin tercihi. Chesterfield, asaletin temsilcisi olarak görülmekte. Destina, geometrik kurgunun en güzel örneklerinden biri. Lima, geçmişin güzelliğini günümüze egzotik detaylarla taşımakta. Lusso, klasik dönem tarzını Latin coğrafyasından aldığı ilham ile birleşen bir tasarıma sahip. Matera, klasiğin modernizme bir yansıması. Metropolis, duruşu ile asil, yarattığı etki ile yumuşak bir tasarıma sahip. Opera, detayları ile ön plana çıkan bir klasik. Oslo, her anı keyfe dönüştürmek için tasarlandı, Pera, Neo-klasik ile modern bakış açısının harmanlandığı bir koltuk takımı. Pietra, düz ve sade bir tasarıma sahipken kollarının yanlarına bulunan düğmeli tasarım ile detaylardaki farklılığını konuşturuyor. Santa Monica, kendi tarzını kendi yaratanların tercihi. Still koltuk takımı, ışıldayan bir oturma odası için özel olarak tasarlandı. Supple, geniş yaşam alanlarının vazgeçilmezi. Vella, ergonomik yapısı ve soft renkleri ile kol detaylarındaki klasik baklava desenini ile birleştiriyor.
Mağazalar kısmından size yakın olan mağazaları bulabilir ve Vanessa’nın eşsiz ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Bella

Markalar Vanessa

rating

Bella

BELLA KOLTUK TAKIMI Sınırsız hayal gücü Sınırsız hayal gücünden ilham alınarak tasarlanan Bella, rahat yapısıyla kullanıcısına konforlu bir oturum sağlıyor. Masif kasalı ayak yapısı, seçkin kumaşı ve özel CNC oturum süngeriyle Bella, konfor katmanları ile desteklenmiş, özel dolgu sırt minderleri ile yaşam alanlarınıza yeni değerler katıyor. Masif..

Brooklyn

Markalar Vanessa

rating

Brooklyn

BROOKLYN KOLTUK TAKIMI Zanaatkar el işçiliği... Tasarımın ve işçiliğin her detayında gösteriş ve zarafetin temsilcisi olan Brooklyn, kıvrımlı kolluklara verilen eğimi, derin kapitone dikişleri ve zarif yapısıyla kendine hayran bırakıyor. Tarihin içinden gelen bir tasarımın deri ile buluşmasından ortaya çıkan Brooklyn, üçlü ve ikili koltuk seçenek..

Chesterfield

Markalar Vanessa

rating

Chesterfield

CHESTERFIELD Yaşamın içinde Evinde 1700 yılların gizemli dünyasını yaşatmak isteyenler için özel olarak tasarlanan ‘Chester-field ’, yaşam alanınızdaki klasik bir detay olarak konuklarınızı karşılıyor. Kıvrımlı kolları ile zarafetin temsilcisi olan Chester-field, kapitoneli ve kapitonesiz seçenekleri ile yaşam alanlarına eşlik ediyor. Mas..

Destina

Markalar Vanessa

rating

Destina

DESTINA KOLTUK TAKIMI Geometrik form, kararlı duruş… Detaylarındaki kararlı duruşuyla ön plana çıkan Destina koltuk takımı, geometrik formuyla hayalinizdeki şıklık ve konforu sunuyor. Tutkunlarını farklı bir çizgiyle yakalayan Destina, cevizden yapılan ayakları ve zarif duruşu ile rahat yaşamın temsilcisi olmaya aday! Masif iskelet yapısı 3..

Lima

Markalar Vanessa

rating

Lima

LIMA KOLTUK TAKIMI Güçlü ve estetik kimlik El işçiliği, kapitone detayları ve tasarım aşkıyla ortaya çıkan Lima koltuk takımı, güçlü ve estetik kimliğiyle yaşam alanlarınıza yeni bir dokunuş kazandırıyor. Masif iskelet yapısı 3’lü ve tekli berjer İtalyan deri ve özel kumaş seçenekleri Yüksek kalite CNC kesim sünger ve konfor katm..

Lusso
rating

Lusso

LUSSO KOLTUK TAKIMI Sıra dışı yalınlık Latin coğrafyasından dünyaya yayılan Lusso, kökeninde klasik dönemin tarzıyla ön plana çıkan Lukens zarif ayaklarıyla tarihi bir yolcuğu simgeliyor. Sıra dışı yalınlığı ve zarif yapısıyla Lusso, yaşam alanlarınızda büyülü atmosferler yaratmak için olanak sunuyor. Masif iskelet yapısı 3’lü koltuk ve berj..

Matera
rating

Matera

MATERA KOLTUK TAKIMI Berjerlerde renk özgürlüğü Çağdaş bir tasarımla mekanı geniş gösteren Matera Koltuk Takımı, yumuşak dokulu kumaşı, farklı renk seçenekleri ve ceviz ayaklarıyla yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Yuvarlak hatlarının yanı sıra farklı renklerdeki berjerleriyle yaşam alanlarını Retro bir havayla buluşturan koltuk takımı, ev sohbetl..

Metropolis

Markalar Vanessa

rating

Metropolis

METROPOLIS KOLTUK TAKIMI Şehirli duruş Duruşuyla asil, yarattığı etkiyle yumuşak bir tasarım olan Metropolis, kaliteyi rahatlıkla birlikte yaşamak isteyenler için tasarlandı. Klasik ve modernizmin mükemmeliyetini çağrıştıran Metropolis, kusursuz çizgileri ile tam bir şehirli. Masif iskelet yapısı 3’lü ve tekli koltuk modülü Yüksek kalite..

Opera
rating

Opera

OPERA KOLTUK TAKIMI Geçmişin görkemi ile çağdaş tasarım… Detaylarıyla ve otantik havasıyla  Klasik Batı  geleneğinin en önemli parçalarından biri olan Opera eşsiz işçiliğiyle içselleştirildiği bir yapıya sahip. Geçmişin görkemini çağdaş tasarımla buluşturan Opera koltuk takımı, vintage stilinin en mükemmel örneğini yaşam alanınıza taşımanız..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)