İlgi Görenler

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Almeria

Markalar Vanessa

rating

Almeria

ALMERIA YATAK ODASI TAKIMI Neo-Klasik tasarım başrolde… Koyu pastel tonları yatak odalarına taşıyan Almeria, Neo-Klasik anlayışın da en güzel tasarım örneği. Simetrik düz çizgilerin tasarımın içine dahil edilmesiyle ortaya çıkan sofistike duruş, reflekte kapaklarla birleşince sezonun en trend deseni olan ceviz kaplamayla adeta kendini yeniden tanımlıyor...

Liberty

Markalar Vanessa

rating

Liberty

LIBERTY KÖŞE KOLTUK TAKIMI Geniş oturma alanı ve alçak arka kısmı ile tam bir konfor deneyimi yaşatan Liberty Corner, en keyifli sohbetlerin, huzur ve dinlenmenin ötesinde bir deneyim sunuyor. Bulunduğu alana göre şekillenebilen LibertyKöşe, kuştüyü rahatlığı ile yenilikçi ve yaratıcı mekanlara sahip olmak isteyenlere sesleniyor. Masif iskelet yap..

Matera
rating

Matera

MATERA KOLTUK TAKIMI Berjerlerde renk özgürlüğü Çağdaş bir tasarımla mekanı geniş gösteren Matera Koltuk Takımı, yumuşak dokulu kumaşı, farklı renk seçenekleri ve ceviz ayaklarıyla yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Yuvarlak hatlarının yanı sıra farklı renklerdeki berjerleriyle yaşam alanlarını Retro bir havayla buluşturan koltuk takımı, ev sohbetl..

Oslo

Markalar Vanessa

rating

Oslo

OSLO KOLTUK TAKIMI Seçkin stil ve konforun birleşimi. Her anı farklı keyfe dönüştürmek için tasarlanan Oslo koltuk takımı, yaşam alanlarınıza uyum sağlayarak adeta konforu kişiselleştiriyor. Masif iskelet yapısı 3’lü 2’li ve tekli koltuk Kumaş ve renk secim alternatifi Yüksek kalite CNC kesim sünger ve konfor katmanları ile deste..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)