Çok Görüntülenenler

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Angelo

Markalar Vanessa

rating

Angelo

Angelo TV Ünitesi Ahşabın sıcaklığını karizmatik çizgilerle buluşturan Angelo TV Ünitesi, duvar monteli geniş rafları ve dolapları ile geniş depolama imkanı sunuyor. Yaşam alanlarını sıradanlıktan uzaklaştıran Angelo, yuvarlak hatları ve özgün detayları ile modern tasarım anlayışına yeniden bir yorum getiriyor. Takım alt modül 6 kapaklı, alt m..

Otello

Markalar Vanessa

rating

Otello

OTELLO YATAK ODASI TAKIMI Sıradanlığa meydan okuyun… Mermerin sağlamlığı ve şıklığı Otello yatak odasında birleşiyor. Yuvarlak hatlara sahip tasarımsal duruşa, Amerikan ceviz, mermer, siyah lake boya eşlik ediyor. Doğal taşın benzersiz dokusu ve rahatlatıcı etkisi Otello yatak odasının en belirgin özelliği. Takım karyola, karyola arka pano, komod..

Pera

Markalar Vanessa

rating

Pera

PERA YEMEK ODASI TAKIMI Durağan değil, yaşayan salonlar için… Pera, kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan İstanbul esinlenerek tasarlandı. Neo-Klasik bakış açısına örnek eşsiz bir tasarım olan Pera, özellikle mermer masa tablası, lazer kesimli masa ayakları ve ona eşlik eden konsol ve gümüşlük seçenekleri ile durağan değil adeta yaşayan salonlar..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)