Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/vanessacom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vanessacom/public_html/system/framework.php:42) in /home/vanessacom/storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 161 Blog

Blog

2015 INDEX DUBAI'DEYDİK

Bu sene fuarlarla dolu bir yıl. Anadolu mistisizmini, batılı değerler ile buluşturduğumuz yeni kreasyonumuzla beraber bu sene Index Dubai Fuarındaydık. 

Devamını Oku

27 ŞUBAT - 1 OCAK ARASI İSMOB’TAYIZ.

Bu senede bir fuar klasiği olan İstanbul Mobilya Fuarı, İsmob’tayız. Dünyanın farklı yerlerine hakim tasarım anlayışlarını, Anadolu mistisizmi ile harmanladığımız 2015 kreasyonumuz görmek isteyenler bizi CNR EXPO 4. Hol A16’ta bizi ziyaret edebilirler.

Devamını Oku

DUBAI 2015

DUBAI 2015







Devamını Oku

DUBAI 2016

DUBAI 2016

Devamını Oku

İLK DEFA AMERİKA'DA!

Amerika kreasyonumuzda moderniteyi Anadolu’nun mistisizmiyle harmanlayıp ana temamız “Tutkuya” kattık. Hem kendimizi, hem Türkiye'yi tanıttık. Mobilya evlerimizin kurumsal kimliğidir. Bizim kim olduğumuzu söyler; misafirlerimiz, karakter çıkarımlarını evimizin tasarımı üzerinden yapar. Bu yüzdendir ki mobilyanın fiyatından, ham maddesinden, her şeyden önce ruhumuzla olan uyumu önemlidir. 2015 yılı mobilya ürün çalışmalarımızı bu anlayışla yaptık. Öncelikle dünyadaki farklı trendleri analiz ettik, Anadolu’nun mistisizmiyle harmanlayıp ana temamız “Tutkuya” kattık. Böylece tutkunun yolunda yaşayanlar için mobilyalar yarattık.

Devamını Oku

IMM KÖLN’DEYİZ

16-22 Ocak tarihleri arasında dünyanın en büyük mobilya fuarlarından biri olan IMM Köln’de olacağız. Sizleri de standımızda ağırlamaktan gurur duyarız.






Devamını Oku

IMOB 2012

Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirildi.

Devamını Oku

IMOB 2013

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) liderliğinde bu yıl 9. su organize edilen, Türk mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısı “İstanbul Mobilya Fuarı” (İMOB 2013) 29 Ocak- 02 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirildi.

Devamını Oku

INDEX 2016 MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI İÇİN DUBAİ'DEYDİK

23 - 26 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde gerçekleştirilen Index 2016 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda, her zamanki gibi yerimizi aldık. Dünya'nın en prestijli mobilya ve dekorasyon fuarları arasında gösterilen Dubai Index 2016'da; 

Devamını Oku

INDEX DUBAİ’DEYİZ

22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışı pek çok firmanın katılımının gerçekleşeceği Index, Dubai’de olacağız. Sizleri de standımızda ağırlamaktan gurur duyarız.

Devamını Oku

ISMOB 2014

ISMOB 2014

Devamını Oku

ISMOB 2015

Bir fuar klasiği olan ISMOB’ta bu senede fark yarattık. Anadolu mistisizmini, güncel batılı değerler ile harmanlayarak oluşturduğumuz fuar alanımızı “DEVAM” butonunu tıklayarak izleyebilirsiniz.

Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)