berjerler

Zamanın trendleri ne kadar değişirse değişsin, modası geçmeyen nadir parçalardandır berjer. Barok akımından sonra gelen Rokoko akımının bir ürünü olarak görülmektedir. Rokoko akımında tercih edilen canlı ve zıt renkler, karışık çizgiler, kabartmalı yüzeyleri ve derin oymaları olan bir tasarım tercih ediliyordu. Mobilyalar dekorasyonun tam ortasında bulunduğu için bu tasarım, mobilyalara da yansıdı. Bu tarz tasarımlar günümüzde de tercih edilmektedir. Tasarım olarak köklü bir geçmişi olan berjerlerin tercih nedenlerinden biri sadece tasarım olarak kalmıyor. Aynı zamanda da rahatlığı ile öne çıkan berjerler, konfor konusunda oldukça başarılıdır.
Arya, Beonce, Brand, Cloud, Cuna, Josephine, Lima, Lopez, Lusso, Opera, Wilson… Vanessa’nın sizler için özel tasarladığı berjerler, ihtiyacınız olandan daha fazlasına sahip.
Vanessa berjerlerini ürünler kısmında bulabilirsiniz. Bu sayfada ürünlerin modelini, genişliğini, derinliğini ve yüksekliğini görebilirsiniz. Mağazalar kısmından size olan en yakın Vanessa mağazasını bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)
Arya

Markalar Vanessa

rating

Arya

Arya Berjer Arya Berjer, kuş tüyü süngerin rahatlığıyla ön plana çıkıyor.İlk bakışta klasik gibi görünse de farklılığını krom kaplı paslanmaz çelik ayakları ve soft renkli kumaş kaplamasıyla ortaya koyan Arya, yaşam alanlarını sofistike tasarımla buluşturuyor. table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; ..

Beonce

Markalar Vanessa

rating

Beonce

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } BEONCE BERJER Güçlü duruşunu boynu destekleyen yastık detayı ve sınırsız oturma rahatlığından alan Beonce berj..

Brand

Markalar Vanessa

rating

Brand

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } BRAND BERJER Yeşilin doğallığını, iplik örgü detaylarıyla tamamlayan Brand Berjer, yepyeni bir bakış açısının ..

Cloud

Markalar Vanessa

rating

Cloud

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } CLOUD BERJER Rahatlığın konforunu ekstra çıkarmanız için tasarlanan Cloud Berjer, dinlenme ve puf olarak 2 par..

Cuba

Markalar Vanessa

rating

Cuba

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } CUBA BERJER Yaşam alanlarının enerjisini yükselten Cuba Berjer, zarif hatlarıyla yumuşak geçişlerini ahşabın e..

Josephine

Markalar Vanessa

rating

Josephine

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } JOSEPHINE BERJER Rahatlığın keyfini çıkarmanın ideal yolu bir Josephine berjere sahip olmak.Konforlu minderler..

Lima

Markalar Vanessa

rating

Lima

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } LIMA BERJER Sırt bölümündeki düğme detaylarıyla klasik duruşa sahip Lima Berjer, odanızın en güzel yerine konu..

Lopez

Markalar Vanessa

rating

Lopez

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } LOPEZ BERJER Modern&şehirli dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden Lopez Berjer, özel desenli k..

Opera

Markalar Vanessa

rating

Opera

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } OPERA BERJER Klasikten vazgeçemeyenler ve yaşam alanlarını tarzla buluşturmak isteyenler için Opera berjer ide..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)