Ayın Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Cordoba

Markalar Vanessa

rating

Cordoba

Cordoba TV Ünitesi table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } Doğu kültürünün tohumlarını 21. yüzyılın batılı değerleri ile kombinleyen Cordoba TV ..

Liberty

Markalar Vanessa

rating

Liberty

LIBERTY KÖŞE KOLTUK TAKIMI Geniş oturma alanı ve alçak arka kısmı ile tam bir konfor deneyimi yaşatan Liberty Corner, en keyifli sohbetlerin, huzur ve dinlenmenin ötesinde bir deneyim sunuyor. Bulunduğu alana göre şekillenebilen LibertyKöşe, kuştüyü rahatlığı ile yenilikçi ve yaratıcı mekanlara sahip olmak isteyenlere sesleniyor. Masif iskelet yap..

Matera
rating

Matera

MATERA KOLTUK TAKIMI Berjerlerde renk özgürlüğü Çağdaş bir tasarımla mekanı geniş gösteren Matera Koltuk Takımı, yumuşak dokulu kumaşı, farklı renk seçenekleri ve ceviz ayaklarıyla yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Yuvarlak hatlarının yanı sıra farklı renklerdeki berjerleriyle yaşam alanlarını Retro bir havayla buluşturan koltuk takımı, ev sohbetl..

Otello

Markalar Vanessa

rating

Otello

OTELLO YATAK ODASI TAKIMI Sıradanlığa meydan okuyun… Mermerin sağlamlığı ve şıklığı Otello yatak odasında birleşiyor. Yuvarlak hatlara sahip tasarımsal duruşa, Amerikan ceviz, mermer, siyah lake boya eşlik ediyor. Doğal taşın benzersiz dokusu ve rahatlatıcı etkisi Otello yatak odasının en belirgin özelliği. Takım karyola, karyola arka pano, kom..

Pera

Markalar Vanessa

rating

Pera

PERA YEMEK ODASI TAKIMI Durağan değil, yaşayan salonlar için… Pera, kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan İstanbul esinlenerek tasarlandı. Neo-Klasik bakış açısına örnek eşsiz bir tasarım olan Pera, özellikle mermer masa tablası, lazer kesimli masa ayakları ve ona eşlik eden konsol ve gümüşlük seçenekleri ile durağan değil adeta yaşayan salonlar..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)