Aksesuarlar


Mobilya alırken evinizin düzeni her zaman aklınızın bir köşesindedir. Koltukların düzeni, Yemek Masasının yeri bellidir. Fakat bunlar evin iç tasarımında bazen yeterli olmayabilir. Aksesuar kısmına giren bazı puflar, aynalar, dresuarlar gibi ürünler vardır. Bu mobilyalar işlevi olan tamamlayıcı mobilyalardır. Evin herhangi bir odasına uyan bu Aksesuar mobilyalar evin hem estetik değerini yükseltir, hem de işlevselliğini arttırır. 
Area Bench, Cordoba, North, Pera, Pietra, Tarz Puf… Minimal hatları olan ev içi aksesuarlar şimdi Vanessa’da. 
Vanessa’nın Aksesuarlarını ürünler kısmında bulabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Mağazalar kısmından size en yakın Vanessa mağazasını bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Area Bench

Markalar Vanessa

rating

Area Bench

Area Bench table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } Genişlik Derinlik Yükseklik 150 50 46..

Pera

Markalar Vanessa

rating

Pera

PERA DRESUAR table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } Genişlik Derinlik Yükseklik DRESUAR 122..

Tarz Puf

Markalar Vanessa

rating

Tarz Puf

table { font-family: arial, sans-serif; border-collapse: collapse; width: 100%; } td, th { border: 1px solid #dddddd; text-align: left; padding: 8px; } tr:nth-child(even) { background-color: #dddddd; } TARZ PUF Genişlik Derinlik Yükseklik 46 46 48..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)