Hikayemiz

1999 yılında ufak çaplı bir girişim atölyesi olarak kurduğumuz Vanessa’yı, o günden bu yana izlediğimiz doğru stratejiler ışığında aldığımız başarılı aksiyonlarla, değerlerimizden ödün vermeden dünya çapında bir mobilya markası haline getirdik. Yolculuğumuz boyunca Vanessa olarak evlerinize değer katmayı, yalnızca estetik ve şık değil; aynı zamanda ergonomik ve konforlu ürünler sunarak sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları güzelleştirmeyi hedefledik.

AR-GE faaliyetlerimizle her zaman moda olanı takip edip; ÜR-GE faaliyetlerimizle ürün çeşitliliğimizi artırdık. İnovasyonun yaratıcı gücüne olan inancımızla, çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının odak ve beklentilerine uygun olarak, tasarımlarımıza minimalist bir boyut kazandırdık. Yolculuğumuza; sizlere en iyiyi sunma arzusuyla, değerlerimizden ödün vermeden, yeniliklere ve modern hayatın getirilerine adapte olarak devam ediyoruz.

Hep beraber büyüttüğümüz markamızla, daha uzun yıllar evlerinize değer katmayı ve konuk olmayı amaçlıyoruz. 

Yönetim Kurulu Başkanı 
Mustafa Aydın

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz; çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının gereksinimlerine odaklanarak; tasarlanan ürünlerin estetik ve kaliteyle buluştuğu, müşteri memnuniyeti ve güveninin öncelikli ilke edinildiği, global saygınlık kazanmış bir mobilya markası olmak.

Misyonumuz; iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, doğaya ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde; kişileri özel hissettiren konforlu, değerli ve mutlu yaşam alanları oluşturmak.

texte

Değerlerimiz

texte
texte
  • Zamansızdır her zaman moda olan tasarımlar sunar.
  • Vizyonerdir daima geleceği düşleyerek tasarlar.
  • Yenilikçidir modern yaşamın gereksinimlerine uygun koleksiyonlar hazırlar.
  • Öncüdür çizgisiyle sektöre yön verir.
  • Şıktır ürünleriyle her zaman beğeni toplar.
  • Güvenilirdir müşterilerine ve iş ortaklarına her zaman ve her koşulda dönüş sağlar
  • Kalitelidir zamansız tasarımlarının uzun yıllar kullanılmasına, sağlamlığıyla olanak sağlar.
  • Samimidir iş ortaklarını ve çalışanlarını yakından tanır.
  • Duyarlıdır çevre dostudur ve çevreye daha az zarar verecek biçimde kaynakların idareli kullanımını önemser.
texte

Üretim

Modern koltuk üretimini ilk olarak 1999 yılında gerçekleştiren Vanessa, bugün koltuktan köşe koltuk takımlarına, berjerlerden yatak odalarına, TV ünitelerinden yemek odalarına, aksesuardan sehpaya kadar pek çok çeşit ürünü son teknolojiyle donatılmış 18.000 m2’lik tesislerinde, modern bir sistemle üretmektedir. Üretim öncesi yapmış olduğu AR-GE, üretim öncesi ve sonrası kalite kontrolüne önem veren Vanessa, tasarımlarını uygulamaya dönüştüren güçlü, dinamik ve saygın bir ekibe sahiptir. Tasarımlarında her zaman estetik, kalite ve şıklığı iç içe sunan güvenilir mobilya markası, kalite politikasından, ilke ve değerlerinden taviz vermeden “yenilikçi” anlayışa sahip olmuştur. Modern çizgisinden ödün vermeden minimal ve güçlü tasarımlara koleksiyonlarında yer veren Vanessa, çağdaş yaşamın gereksinimlerini karşılayan inovatif anlayışıyla her zaman moda olanı sunmaktadır.

texte

Kalite Anlayışımız

Vanessa olarak kurulduğumuz günden bu yana, en önemli önceliğimiz olan “kalite”yi, müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürü haline getirdik. Üretim kalitemiz ve teknik servis hizmetlerimizle, dünya standartlarının da üzerine çıkmayı hedefledik. Tasarım sürecinden üretime, satıştan satış sonrası hizmetlerimize kadar her aşamada, ürünlerimiz kalite kriterlerimiz doğrultusunda kontrol edilmektedir.

texte

Satış Sonrası Servis

Vanessa satış sonrası ürün, hizmet ve kaliteye verdiği önemle tüm paydaşlarına katma değer sağlama hedefiyle çalışmalarına yön verir. Garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti sunan Vanessa; tüketiciden kaynaklanmayan hatalarda, parçaların arıza tespitlerinin uzman ekip tarafından ücretsiz olarak tespit edilmesini sağlar. Arızanın tespit edilmesi durumunda bayi, tüketiciden herhangi bir ücret talep etmeden servis ve bakım hizmetini en hızlı şekilde müşteriye sunar.

Tüketiciden kaynaklanan hatalarda ise arıza parça gerektirmeyen ve yalnızca bakımla giderilebilecek bir sorun ise bayi hiçbir ücret talep etmeksizin ücretsiz servis ve bakım hizmetinin verilmesini sağlar.

Satış sonrası talep formu

Bayilik

1999 yılında Bursa’da kurulan ve 18 yıllık tecrübesi ile farklı ülkelerde, 15 şehirde ve 23 mağazada eşsiz tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunan Vanessa, 40 ülkeye ihracat yapıyor. Ürünlerinin mağazadaki sunumundan teslimatına, montajından satış sonrası servis hizmetine kadar tüm konulardaki uzmanlığı ile Vanessa markasını tercih edenlere benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Son dönemlerde, franchise modeli olarak Vanessa’yı tercih edenler tarafından, “Mobilya Sektörünün Parlayan Yıldızı” olarak nitelenen marka, kalite anlayışı ve bugüne dek aldığı sertifikalarla, bu konudaki başarısını ve yetkinliğini ispatlıyor.

Eğer sizde sektörün prestijli ve deneyimli markası Vannessa’nın bayisi olmak istiyorsanız detaylı bilgi için iletişime geçiniz 

Tıklayınız

başvuru formu

dosya yükle

Bize yazın

İletişim bilgilerinizi bırakın uzmanlarımız
size ulaşsın.

Çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının gereksinimlere odaklanarak tasarlanan estetik ve kaliteyle buluşturduğumuz Vanessa ürünlerini daha yakından görmeniz, incelemeniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Bulunduğunuz bölgedeki Vanessa Mağazalarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Satış Noktası Bulun

Bize yazın.

İletişim bilgilerinizi bırakın uzmanlarımız
size ulaşsın.

Çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının gereksinimlere odaklanarak tasarlanan estetik ve kaliteyle buluşturduğumuz Vanessa ürünlerini daha yakından görmeniz, incelemeniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Bulunduğunuz bölgedeki Vanessa Mağazalarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Satış Noktası Bulun